Zespół 3STYLE powstał w 2009 r., składa się z 3 osób. Dwóch wokalistów i Wodzireja. Od dziecięcych lat zawsze fascynowała ich muzyka. W roku 1997 założyli zespół. Zdobyli wiele ważnych nagród i liczne wyróżnienia m. in. dwukrotne I miejsce na przeglądzie zespołów w Knurowie, II miejsce na festiwalu piosenki obcojęzycznej, i wiele innych. Zespół nieraz można było oglądać na większych scenach, gdzie wystąpowali jako support. Bracia Romek i Tomek mają już za sobą obsługę muzyczną ok. 100 uroczystości weselnych wraz z zespołem Ratoro w którym grali na gitarach i śpiewali.

Chłopaki uczestniczyli w telewizyjnym programie muzycznym BITWA NA GŁOSY w drużynie Haliny Mlynkovej, zdobywając ostatecznie III miejsce w konkursie. Zespół przez 6 pierwszych tygodni zdobywał I miejsce w programie.

Mają za sobą wiele koncertów na dużych scenach muzycznych w Polsce:

Lato ZET i Dwójki w Opolu (relacja TVP2), Szabat Czarownic w Kielcach (relacja TVP2), Święto Trzech Braci (Cieszyn), Koncert "Nas w powstaniu nie było" Dom Muzyki i Tańca (Zabrze)... i wiele innych.

 

Wybierajac nas zapewnimy Państwu niezapomnianą zabawę i profesjonalną oprawę muzyczną jakiej nie oferuje żaden inny zespół. Stawiamy na nowoczesny styl dlatego w naszym repertuarze znajduje się wiele obecnych Hitów.

Zapewniamy oprawę muzyczną: - Wesel, - Eventów, - Bankietów, - Imprez Plenerowych

Gramy na terenie woj. śląskie, opolskie, dolnoslaskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie. Proszę pytać.

 

           Tomek G.

Tomek G. od wielu lat związany z muzyką, menadżer, wodzirej. Z zespołem współpracuje od 10 lat. W dorobku kilka wspólnie napisanych utworów z zespołem Trio.

           Tomek S.

Tomek S. założyciel zespołu „Trio”, potrafi grać na pianinie, gitarze basowej i akustycznej, w zespole jest wokalistą. Odkąd pamięta zawsze interesował się muzyką. Na swoim koncie ma liczne występy z zespołem jako support przed takimi gwiazdami jak Andrzej Piaseczny, Perfect czy Universe. W zespole 3Style gra na gitarze basowej oraz śpiewa.

            Romek S.

Romek S. od dziecięcych lat fascynowała go muzyka. W roku 1997 wraz z bratem założyli zespół o nazwie "Trio" w którym grał na gitarze i śpiewał. Przez ostatnie lata próbuje własnych sił udzielając się na różnorodnych festiwalach i konkursach t.j I Festiwal im. Mirka Breguły czy „Mam Talent”. Współpracuje również z przedstawicielami muzyki klubowej udzielając wokali pod pseudonimem Rommie S. takim wykonawcom jak C-Bool czy Taito.

 
 
 

Copyright by © Zespół 3 STYLE 2014